VÕRGUSEADMED JA VIDEOVALVE » VÕRGULÜLITUD (SWITCHID)

D-Link 5 10/100/1000BASE-T ports compact EasySmart switch, 802.3x
Flow Control, StaticTrunk, PortMirroring, IGMP Snooping, 802.1Q
VLAN up to 32, VID range 1~4094, LoopBack detection, QoS,
Bandwidth Control, Static MAC, Broadcast/Multicast storm control,
WebUI control, Smart Console Util

Tootja: D-Link
Tootekood: DGS-1100-05
Saadavus: 2 tk.

25€

D-LINK DES-1100-24, 24 ports compact 11” EasySmart switch, 24
10BASE-T/100BASE-TX ports, 802.3x Flow Control, StaticTrunk,
PortMirroring, IGMP Snoopin

Tootja: D-LINK
Tootekood: DES-1100-24
Saadavus: 0 tk.

65€

D-LINK DGS-1008D, 8-port Gigabit switch
Tootja: D-LINK
Tootekood: DGS-1008D/I2
Saadavus: 5 tk.

22€

D-Link DGS-1024C, 24-port UTP 10/100/1000Mbps Auto-sensing,
Stand-alone, Unmanaged 11-inch desktop & rack-mount, 1U, D-l
Green technology, 802.1P QoS support Manual + Power cable +
Rackmount Brackets Metal case

Tootja: D-Link
Tootekood: DGS-1024C
Saadavus: 5 tk.

71€

D-LINK DGS-1100-08P, 8 10/100/1000Base-T PoE ports
Tootja: D-LINK
Tootekood: DGS-1100-08P/A1
Saadavus: 3 tk.

105€

D-Link DGS-1210-28XS/ME, Managed Gigabit Switch with 24 Ports
100M/1G SFP + 4 10G SFP+, Fanless, 802.3x Flow Control, 4094 –
802.1Q VLAN, 802.1p Priority Queues, Traffic Segmentation,
Bandwidth Control (Per port granularity 64Kb/s), 768 ACL Support,
IP-MAC-Port Binding, Port Security, Port Mirroring

Tootja: D-Link
Tootekood: DGS-1210-28XS/ME
Saadavus: 1 tk.

398€

HP X120 1G SFP LC-LX Transceiver
Tootja: HP
Tootekood: JD119B
Saadavus: 38 tk.

650€

Netgear 8-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS208)
Tootja: Netgear
Tootekood: FS208-100PES
Saadavus: 12 tk.

25€

Netgear 8-Port, 4xPoE 53W Gigabit Desktop Switch Metal (GS308P)
Tootja: Netgear
Tootekood: GS308P-100PES
Saadavus: 1 tk.

99€

Netgear ProSafe 24-Port PoE Gigabit L2 Managed Switch (GSM7224P)
Tootja: Netgear
Tootekood: GSM7224P-100NES
Saadavus: 4 tk.

522€

Netgear ProSafe Plus 24-Port, 12xPOE+ Gigabit Rack Switch
(JGS524PE)

Tootja: Netgear
Tootekood: JGS524PE-100EUS
Saadavus: 3 tk.

235€

TP-LINK 8-PORT 1000M SWITCH
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG108
Saadavus: 5 tk.

22€

TP-Link JetStream T1600G-28TS (TL-SG2424) 24-Port Gigabit Smart 4
SFP Slots

Tootja: TP-Link
Tootekood: T1600G-28TS
Saadavus: 2 tk.

116€

TP-Link JetStream T1600G-52TS (TL-SG2452) 48-Port Gigabit Smart
Switch 4 SFP Slot

Tootja: TP-Link
Tootekood: T1600G-52TS
Saadavus: 5 tk.

289€

TP-LINK SWITCH 16-PORT 1000M
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1016DE
Saadavus: 3 tk.

84€

TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SF1008D
Saadavus: 5 tk.

9€

TP-LINK TL-SF1008P 8-port 10/100M Desktop PoE Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SF1008P
Saadavus: 18 tk.

44€

TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100Mbps Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SF1016DS
Saadavus: 3 tk.

28€

TP-Link TL-SF1024M 24x10/100Mbps Desktop Switch
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SF1024M
Saadavus: 2 tk.

32€

TP-LINK TL-SG1008D SWITCH 8-PORT 10/100/1000M
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1008D
Saadavus: 5 tk.

19€

TP-LINK TL-SG1016D 16-Port Gigabit Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1016D
Saadavus: 32 tk.

52€

TP-LINK TL-SG1024 24-Port Gigabit Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1024
Saadavus: 4 tk.

89€

TP-LINK TL-SG1024D SWITCH 24-PORT 10/100/1000M
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1024D
Saadavus: 16 tk.

70€

Trendnet 16-port 10/100/1000 UTP Green
Tootja: Trendnet
Tootekood: TEG-S16DG
Saadavus: 9 tk.

87€

TRENDNET 24-PORT GIGABIT GREENNET SWITCH
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-S24G
Saadavus: 6 tk.

127€

TRENDNET 24PORT 10/100M SWITCH POE
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TPE-224WS
Saadavus: 2 tk.

337€

TRENDNET 48-PORT 10/100M + 4 GIGABIT SWITCH
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-2248WS
Saadavus: 3 tk.

227€

Trendnet 5-Port Gigabit GREENnet
Tootja: Trendnet
Tootekood: TEG-S5G
Saadavus: 44 tk.

20€

Trendnet 8-Port Gigabit GREENnet PoE+ Switch
Tootja: Trendnet
Tootekood: TPE-TG80g
Saadavus: 3 tk.

143€

Trendnet 8-Port Gigabit GREENnet PoE+ Switch (4 PoE + 4)
Tootja: Trendnet
Tootekood: TPE-TG44g
Saadavus: 5 tk.

91€

TRENDNET 8-PORT GIGABIT SWITCH POE
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TPE-TG81G
Saadavus: 2 tk.

174€

TRENDNET SWITCH 24-PORT 1000M GREEN
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-S24DG
Saadavus: 6 tk.

117€

TRENDNET SWITCH 8-PORT 1000M GREEN
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-S81G
Saadavus: 32 tk.

26€

Trendnet TE100-S8 UNMANAGED SWITCH 8-PORT 10/100
Tootja: Trendnet
Tootekood: TE100-S8
Saadavus: 52 tk.

16€

ZyXel 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit
metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports,
fanless

Tootja: ZyXel
Tootekood: GS2210-8-EU0101F
Saadavus: 3 tk.

162€

ZyXel 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170W
Tootja: ZyXel
Tootekood: GS1900-24HP-EU0101F
Saadavus: 5 tk.

320€

ZyXel 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless
Tootja: ZyXel
Tootekood: GS1900-24E-EU0101F
Saadavus: 4 tk.

107€

ZyXel 24-port Gigabit + 4 combo GE L2 managed PoE+ (375W)
rackmountable

Tootja: ZyXel
Tootekood: GS2210-24HP-EU0101F
Saadavus: 2 tk.

642€

ZyXel 24-port Gigabit Unmanaged Switch, rackmountable 19“
Tootja: ZyXel
Tootekood: GS1100-24E-EU0101F
Saadavus: 2 tk.

96€

Uus toode Edimax 8 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy
efficient 802.3az

Tootja: Edimax
Tootekood: ES-5800G V3
Saadavus: 3 tk.

25€ 29€

Uus toode Netgear Smart Switch 24x10/100 (RJ45) PoE, 2xGigabit (RJ45),
2xCombo (RJ45/SFP)

Tootja: Netgear
Tootekood: FS728TP-100EUS
Saadavus: 5 tk.

232€ 265€

Uus toode TP-LINK SWITCH 8-PORT 10/100/1000M/POE
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1008P
Saadavus: 5 tk.

51€ 61€

Uus toode TP-LINK TL-SF1016D SWITCH 16-PORT 10/100M
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SF1016D
Saadavus: 43 tk.

20€ 22€

Uus toode TP-Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SG105E
Saadavus: 5 tk.

21€ 23€

Uus toode TP-Link TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SG108E
Saadavus: 5 tk.

27€ 30€

Uus toode Trendnet UNMANAGED SWITCH 5-PORT 10/100/1000 METAL CASE
Tootja: Trendnet
Tootekood: TEG-S50G
Saadavus: 46 tk.

17€ 23€

D-Link 12-port 10/100/1000Base-T PoE + 12-port 10/100/1000Base-T
EasySmart switch, 12-port 10/100/1000Base-T PoE + 12-port
10/100/1000Base-T, IEEE802.3af/802.3at(1-12 ports),Total PoE
budget: 100 watts, 802.3x Flow Control, 802.3ad L Aggregation,
PortMirroring, 802.1Q VLAN up to 128

Tootja: D-Link
Tootekood: DGS-1100-24P/B1
Saadavus: 0 tk.

219€

D-Link 5-port UTP 10/100Mbps Auto-sensing, Stand-alone,
Unmanaged, Palm-top Fast Ethernet Switch, Metal case

Tootja: D-Link
Tootekood: DES-1005D/O2
Saadavus: 5 tk.

12€

D-Link 8-Port 10/100Mbps with 4 PoE Ports Unmanaged PoE Switch,
PoE Budget 52W, Complies to 802.3af Power over Ethernet standard,
PSE pin-out standard of Alternative B, Desktop size, Metal case,
Auto MDI/MDI-X for each port

Tootja: D-Link
Tootekood: DES-1008P/C1
Saadavus: 5 tk.

41€

D-Link 8-port UTP 10/100Mbps Auto-sensing, Stand-alone,
Unmanaged, 1K MAC addresses, Desktop Fast Ethernet Switch, D-l
Green technology, Metal case

Tootja: D-Link
Tootekood: DES-1008D/L2
Saadavus: 2 tk.

14€

D-Link DES-1008C, Small case 8-port UTP 10/100Mbps Auto-sensing,
Stand-alone, Unmanaged, Palm-top Fast Ethernet Switch, Plastic
case

Tootja: D-Link
Tootekood: DES-1008C
Saadavus: 5 tk.

8€

D-Link DES-1016A/E1, 16-port UTP 10/100Mbps Auto-sensing,
Stand-alone, Unmanaged, Desktop Fast Ethernet Switch, D-l Green
technology, Plastic case

Tootja: D-Link
Tootekood: DES-1016A/E1
Saadavus: 5 tk.

20€

D-LINK DES-1018P, 8 Ports 10/100 Mbps PoE + 8 Ports 10/100 Mbps +
2 10/100/1000BASE-T/SFP Combo Ports Unmanaged Switch, 11-inch
desktop & rack-mount, 1U, 8K Mac address, Complies to 802.3af
Power over Ethernet standard, Supplies up to 15,4 watts per PoE
port, Total PoE budget: 80 watts, Metal ca

Tootja: D-LINK
Tootekood: DES-1018P/A1
Saadavus: 2 tk.

169€

D-LINK DGS-1100-06/ME, 5 10/100/1000Base-T ports and 1 SFP port
Metro CPE, 802.3x Flow Control, Port Mirroring, IGMP Snooping,
802.1Q VLAN up to 32, V

Tootja: D-LINK
Tootekood: DGS-1100-06/ME/A1
Saadavus: 5 tk.

60€

D-LINK DGS-1100-10/ME, 8-Port 10/100/1000Base-T ports + 2 combo
100/1000Base-T/SFP ports Metro Ethernet Switch, 802.3x Flow
Control, Port Mirroring, IGMP Snooping, 802.1Q VLAN up to 32, VID
range 1~4094, ISM Vlan, ACL, LoopBack detection, QoS, Bandwidth
Control, Static MAC, Broadcast/Multicast storm

Tootja: D-LINK
Tootekood: DGS-1100-10/ME/A1
Saadavus: 5 tk.

78€

D-Link DGS-1100-16, 16-port 10/100/1000Base-T Smart switch
16-port 10/100/1000Base-T Metro Ethernet Switch 802.3x Flow
Control, 802.3ad L Aggregation, PortMirroring, 802.1Q VLAN up to
128, VID range 1~4094, LoopBack detection, Cable Diagnostic QoS,
Bandwidth Control, Static MAC, Broadcast/Multic

Tootja: D-Link
Tootekood: DGS-1100-16/B2
Saadavus: 1 tk.

103€

Edimax 5 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy
efficient 802.3az

Tootja: Edimax
Tootekood: ES-5500G V3
Saadavus: 5 tk.

18€

HP X120 1G SFP LC-SX Transceiver
Tootja: HP
Tootekood: JD118B
Saadavus: 9 tk.

358€

Netgear 5-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS205)
Tootja: Netgear
Tootekood: FS205-100PES
Saadavus: 6 tk.

21€

Netgear ProSafe 16 Port Gigabit Rackmount Switch
Tootja: Netgear
Tootekood: JGS516-200EUS
Saadavus: 1 tk.

100€

Netgear ProSafe Plus 5-Port Gigabit Desktop Switch Metal (GS105E
v2)

Tootja: Netgear
Tootekood: GS105E-200PES
Saadavus: 9 tk.

45€

Netgear ProSafe Smart 24-Port 10GbE 4 SFP+ Switch (XS728T)
Tootja: Netgear
Tootekood: XS728T-100NES
Saadavus: 1 tk.

2,062€

TP-LINK 5-PORT 1000M SWITCH
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG105
Saadavus: 5 tk.

16€

TP-LINK TL-SF1005D 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SF1005D
Saadavus: 5 tk.

7€

TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-SG1005D
Saadavus: 5 tk.

13€

TRENDNET 16-PORT GIGABIT GREENNET SWITCH
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TEG-S16G
Saadavus: 11 tk.

99€

TRENDNET 8-PORT 10/100M SWITCH POE
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TPE-S44
Saadavus: 11 tk.

58€

Trendnet TE100-S5 UNMANAGED SWITCH 5-PORT 10/100
Tootja: Trendnet
Tootekood: TE100-S5
Saadavus: 57 tk.

11€

ZyXel 10-port Managed Layer2+ switch, 8x 10/100/1000Base-T PoE+
(180W PoE budjet) + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP)
ports

Tootja: ZyXel
Tootekood: GS2210-8HP-EU0101F
Saadavus: 5 tk.

293€

ZyXel 50-port Gigabit L2 managed switch (44 port 100/1000Mbps
RJ-45, 2 Gigabit SFP, 4 Gigabit combo SFP/RJ-45)

Tootja: ZyXel
Tootekood: GS2210-48-EU0101F
Saadavus: 1 tk.

510€

ZyXel SFP-SX-D/Multi-Mode transceiver, (LC), Diagnostic data
Tootja: ZyXel
Tootekood: 91-010-204001B
Saadavus: 11 tk.

83€

  Telefon: 6605 401  |  E-post:   

small logo2009 © Arvutilinn. Kõik andmed on kaitstud.