ARVUTID JA KOMPONENDID » VÕRGUSEADMED

Apple USB Ethernet adapter (for MacBook Air)
Tootja: Apple
Tootekood: MC704
Saadavus: 10 tk.

36€

D-LINK DEM-330R 1-port mini-GBIC 1000Base-LX SMF WDM SFP
Tranceiver

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-330R
Saadavus: 5 tk.

21€

D-LINK DMC-805G, 1000Base-T Gigabit Twisted-pair to Mini GBIC
Media Converter Module

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-805G
Saadavus: 5 tk.

44€

D-LINK DPE-301GS, Gigabit PoE Splitter, Compliant with IEEE
802.3af/802.3at PoE standards, 2 10/100/1000 Base-T Gigabit
Ethernet Ports; Intup voltage: 54V DC (PoE); Output voltage:
5V/9V/12V DC; Output power: up to 30W; Designed to deliver both
data and electrical power to FE or GE devices without P

Tootja: D-LINK
Tootekood: DPE-301GS
Saadavus: 5 tk.

21€

D-LINK USB 2.0 Fast Ethernet Adapter, Embedded 7K x 16-bit SRAM
buffer, Energy Saving Suspend / Resume Function, Operating
System: Mac OS X, Microsoft Windows

Tootja: D-LINK
Tootekood: DUB-E100/B/C1
Saadavus: 5 tk.

14€

DIGITUS Fast Ethernet USB 2.0 adapter
Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-10050
Saadavus: 33 tk.

11€

Edimax 32-bit Gigabit LAN Card, RJ45, additional low profile
bracket incl.

Tootja: Edimax
Tootekood: EN-9235TX-32 V2
Saadavus: 100 tk.

9€

Edimax EU-4208 USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano
Adapter

Tootja: Edimax
Tootekood: EU-4208
Saadavus: 5 tk.

12€

Edimax Gigabit LAN Card, RJ45, PCI Express, additional low
profile bracket incl.

Tootja: Edimax
Tootekood: EN-9260TX-E V2
Saadavus: 100 tk.

10€

EDIMAX PCI 1G 32BIT ETHERNET ADAPTER
Tootja: EDIMAX
Tootekood: EN-9235TX-32V2
Saadavus: 4 tk.

9€

INTEL GIGABIT CT DESKTOP ADAPTER BULK
Tootja: INTEL
Tootekood: EXPI9301CTBLK
Saadavus: 20 tk.

31€

Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter
Tootja: Intel
Tootekood: PWLA8391GT 864968
Saadavus: 5 tk.

37€

Intel PWLA8391GT PRO/1000 GT PCI Desktop Adapter
Tootja: Intel
Tootekood: PWLA8391GTBLK
Saadavus: 20 tk.

31€

Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45
Tootja: Intellinet
Tootekood: 522328
Saadavus: 5 tk.

11€

Logilink adapter USB 2.0 to Fast Ethernet adapter
Tootja: Logilink
Tootekood: UA0025C
Saadavus: 5 tk.

12€

Logilink USB 2.0 3-port Hub with Ethernet Adapter
Tootja: Logilink
Tootekood: UA0174
Saadavus: 5 tk.

15€

Raidsonic Icy Box Micro USB 2.0 to Ethernet (10/100Mbps) adapter
Tootja: Raidsonic
Tootekood: IB-AC510
Saadavus: 17 tk.

17€

Sandberg USB-C to Network Converter
Tootja: Sandberg
Tootekood: 136-04
Saadavus: 11 tk.

21€

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
Tootja: TP-Link
Tootekood: MC100CM
Saadavus: 91 tk.

30€

TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
Tootja: TP-Link
Tootekood: MC110CS
Saadavus: 84 tk.

30€

TP-Link MC111CS WDM Media Converter RJ45/SC SM
Tootja: TP-Link
Tootekood: MC111CS
Saadavus: 100 tk.

37€

TP-Link MC112CS WDM Media Converter RJ45/SC SM
Tootja: TP-Link
Tootekood: MC112CS
Saadavus: 97 tk.

37€

TP-Link MC210CS mediaconverter 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseLX(SC)
SingleMode 15km

Tootja: TP-Link
Tootekood: MC210CS
Saadavus: 100 tk.

47€

TP-Link MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH
(SFP)

Tootja: TP-Link
Tootekood: MC220L
Saadavus: 100 tk.

24€

TP-Link PoE Injector
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-POE150S
Saadavus: 100 tk.

20€

TP-Link TG-3269 card network PCI Express 10/100/1000Mbps
Tootja: TP-Link
Tootekood: TG-3468
Saadavus: 100 tk.

10€

TP-LINK TG-3269 Gigabit PCI Network Adapter
Tootja: TP-LINK
Tootekood: TG-3269
Saadavus: 48 tk.

9€

TP-Link TL-PoE200 Power over Ethernet Adapter Kit
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-PoE200
Saadavus: 37 tk.

22€

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SM311LS
Saadavus: 66 tk.

28€

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SM321A
Saadavus: 47 tk.

49€

TP-Link UE300 USB3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps
Tootja: TP-Link
Tootekood: UE300
Saadavus: 96 tk.

20€

TP-Link USB2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter
Tootja: TP-Link
Tootekood: UE200
Saadavus: 100 tk.

12€

Trendnet TEG-PCITXR Gigabit PCI Adapter
Tootja: Trendnet
Tootekood: TEG-PCITXR
Saadavus: 6 tk.

16€

Trendnet TEG-PCITXRL Low Profile Gigabit PCI Adapter
Tootja: Trendnet
Tootekood: TEG-PCITXRL
Saadavus: 5 tk.

17€

ZyXel Firewall 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT, UTM
(AS,AV,CF,IDP)

Tootja: ZyXel
Tootekood: USG40-EU0102F
Saadavus: 1 tk.

360€

ZyXel PoE12-HP Single Port 802.3at PoE Injector,
10/100/1000Base-T, power up to 30W

Tootja: ZyXel
Tootekood: POE12-HP-EU0102F
Saadavus: 30 tk.

44€

Uus toode D-LINK DEM-311GT, 1-port mini-GBIC SX Multi-mode Fiber
Transceiver (up to 550m, support 3.3V power)

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-311GT
Saadavus: 5 tk.

22€ 51€

Uus toode D-LINK DGE-528T, 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet UTP, 32-bit PCI
2.2 (Bus Master), PnP, ACPI/WOL function compliant, IEEE802.3x
Flow Control, Full Dup

Tootja: D-LINK
Tootekood: DGE-528T
Saadavus: 5 tk.

8€ 12€

Uus toode Edimax USB 3.0 to 10/100/1000Mbps (RJ45) Gigabit Ethernet Adapter
Tootja: Edimax
Tootekood: EU-4306
Saadavus: 5 tk.

20€ 24€

Uus toode Logilink 10/100 MBit PCI
Tootja: Logilink
Tootekood: PC0044
Saadavus: 5 tk.

5€ 5€

Uus toode Mikrotik FastEthernet PoE adapter with shielded connectors,
supports 9-48V PoE

Tootja: Mikrotik
Tootekood: RBPOE
Saadavus: 20 tk.

3€ 16€

Uus toode Mikrotik Gigabit PoE adapter with shielded connectors, supports
9-48V PoE

Tootja: Mikrotik
Tootekood: RBGPOE
Saadavus: 20 tk.

6€ 19€

Uus toode TP-Link PoE receiver 1port, 5VDC/12VDC
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-POE10R
Saadavus: 87 tk.

12€ 16€

Uus toode Trendnet 100Base Multi-Mode SC Fiber-to-PCI
Tootja: Trendnet
Tootekood: TE100-PCIFC
Saadavus: 1 tk.

21€ 60€

Uus toode TRENDNET INTELLINGENT 1000BASE-T TO 1000BASE-SX MULTI-MODE SC
FIBER CONVERTER

Tootja: TRENDNET
Tootekood: TFC-1000MSC
Saadavus: 16 tk.

80€ 101€

Uus toode TRENDNET USB2.0 10/100M ETHERNET ADAPTER
Tootja: TRENDNET
Tootekood: TU2-ET100
Saadavus: 92 tk.

19€ 23€

Uus toode Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD
protection, 24W

Tootja: Ubiquiti
Tootekood: POE-24-24W
Saadavus: 42 tk.

14€ 23€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 10 Tunnels for USG110
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0006F
Saadavus: 255 tk.

96€ 128€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 10 Tunnels for USG210
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0009F
Saadavus: 255 tk.

96€ 128€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 5 Tunnels for USG40
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0011F
Saadavus: 255 tk.

48€ 64€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 5 Tunnels for USG40W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0012F
Saadavus: 255 tk.

48€ 64€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 5 Tunnels for USG60
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0013F
Saadavus: 255 tk.

48€ 64€

Uus toode ZyXEL LIC-SSL,E-iCard SSL VPN License add 5 Tunnels for USG60W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-SSL-ZZ0014F
Saadavus: 255 tk.

48€ 64€

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
Tootja: Cisco
Tootekood: MGBLH1
Saadavus: 10 tk.

196€

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Tootja: Cisco
Tootekood: MGBSX1
Saadavus: 20 tk.

98€

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Tootja: D-Link
Tootekood: DMC-300SC/E
Saadavus: 9 tk.

83€

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
Tootja: D-Link
Tootekood: DMC-700SC/E
Saadavus: 5 tk.

162€

D-LINK DGE-530T, Managed Gigabit Ethernet NIC, 10/100/1000Mbps
Managed Gigabit Ethernet UTP 32-bit PCI 2.2 (Bus Master) NIC,
PnP, VLAN, 802.1p, Flow control, Jumbo Frame 7k, Windows XP 32/64
bit, Windows Vista 32/ 64bit, Windows 7 32/ 64bit, Windows 8 32/
64bit, Linux 2.4.x/2.6.x, Free BSD 7.x and 8

Tootja: D-LINK
Tootekood: DGE-530T/D2B
Saadavus: 4 tk.

10€

D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet
Multi-mode Fiber (2km, SC) Media Converter Module

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-300SC
Saadavus: 2 tk.

49€

D-LINK DMC-515SC, Fast Ethernet Twisted-pair tp Fast Ethernet
Single-mode Fiber (15km, SC) Media Converter Module

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-515SC
Saadavus: 6 tk.

146€

D-LINK DMC-G01LC 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP
Media Converter Module

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-G01LC
Saadavus: 5 tk.

19€

D-Link Gigabit PoE injector
Tootja: D-Link
Tootekood: DPE-101GI
Saadavus: 2 tk.

15€

D-LINK USB 2.0 Fast Ethernet Adapter, Embedded 7K x 16-bit SRAM
buffer, Energy Saving Suspend / Resume Function

Tootja: D-LINK
Tootekood: DUB-E100
Saadavus: 19 tk.

31€

Delock adapter USB 3.0 > Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s
Tootja: Delock
Tootekood: 62121
Saadavus: 9 tk.

30€

Delock Adapter USB 3.0 > Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s
Tootja: Delock
Tootekood: 62616
Saadavus: 17 tk.

28€

DIGITUS 10/100 Mbps Fast Ethernet PCI network card Realtek 8139D
Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-1001J
Saadavus: 6 tk.

6€

DIGITUS Gigabit Ethernet PCI card adapter, 32 Bit
Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-10110
Saadavus: 17 tk.

11€

EnGenius 802.3af PoE Injector
Tootja: EnGenius
Tootekood: EPE-5818af
Saadavus: 3 tk.

16€

Fujitsu PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4
Tootja: Fujitsu
Tootekood: S26361-F4610-L504
Saadavus: 7 tk.

512€

Gembird GIGABIT PCI-Express Fast Ethernet Card (Realtek chip)
Tootja: Gembird
Tootekood: NIC-GX1
Saadavus: 20 tk.

8€

Gembird Micro USB2.0 LAN adapter
Tootja: Gembird
Tootekood: NIC-MU2-01
Saadavus: 20 tk.

5€

Gembird UTP passive POE adapter kit 0.15m
Tootja: Gembird
Tootekood: PP12-POE-0.15M-W
Saadavus: 20 tk.

3€

i-tec USB3.0 Metal Gigabit Ethernet Adapter 1x USB3.0 to RJ-45
LED

Tootja: i-tec
Tootekood: U3METALGLAN
Saadavus: 20 tk.

18€

Intel Ethernet Server Adapter X540-T1 (RJ45)
Tootja: Intel
Tootekood: X540T1
Saadavus: 7 tk.

382€

Intel Gigabit Pro/1000 PT (4xRJ45) Quad Port Server Low Profile
(oem)

Tootja: Intel
Tootekood: EXPI9404PTL
Saadavus: 5 tk.

444€

Intel Pro/1000 GT Desktop Low Profile Adapter (oem)
Tootja: Intel
Tootekood: PWLA8391GTL
Saadavus: 20 tk.

31€

Intellinet network card PCI Express 10/100/1000 Gigabit RJ45
Tootja: Intellinet
Tootekood: 522533
Saadavus: 1 tk.

12€

LENOVO USB 3.0 to Ethernet Adapter
Tootja: LENOVO
Tootekood: 4X90E51405
Saadavus: 60 tk.

21€

Logilink PCI card 10/100/1000 LAN MBit
Tootja: Logilink
Tootekood: PC0012
Saadavus: 5 tk.

8€

Logilink USB2.0 to Fast Ethernet Adapter with 3-Port USB Hub
Tootja: Logilink
Tootekood: UA0174A
Saadavus: 4 tk.

16€

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for
CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Tootja: MikroTik
Tootekood: S+85DLC03D
Saadavus: 6 tk.

53€

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for
RB260x,RB2011x,CCRx

Tootja: MikroTik
Tootekood: S-85DLC05D
Saadavus: 20 tk.

17€

RaidSonic Icy Box USB Type-C to Gigabit Ethernet adapter
Tootja: RaidSonic
Tootekood: IB-AC530-C
Saadavus: 3 tk.

39€

Raidsonic IcyBox Cable USB 2.0 to Ethernet Adapter
Tootja: Raidsonic
Tootekood: IB-AC509
Saadavus: 10 tk.

19€

TP-Link MiniGBIC Module
Tootja: TP-Link
Tootekood: TL-SM311LM
Saadavus: 97 tk.

28€

Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Outdoor 48V 802.3af (In: 48V;
Out: 18V, 0.7A)

Tootja: Ubiquiti
Tootekood: INS-8023AF-O
Saadavus: 21 tk.

20€

Ubiquiti PoE-48 Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, grounding/ESD
protection, 24W

Tootja: Ubiquiti
Tootekood: POE-48-24W
Saadavus: 50 tk.

13€

ZyXEL E- iCard, 1 year IDP for ZyWALL USG 1000
Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-076001B
Saadavus: 100 tk.

318€

ZyXEL E-iCard 8 AP license for Unified Security Gateway and VPN
Firewall (all USG/ZyWALL products with AP Controller functions)

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-EAP-ZZ0019F
Saadavus: 255 tk.

339€

ZyXel Firewall 10/100/1000, 2 WAN, 4 LAN / DMZ ports, 1 OPT
port, 2* USB (No UTM)

Tootja: ZyXel
Tootekood: ZYWALL110-EU0101F
Saadavus: 2 tk.

606€

ZyXel Firewall 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT
Tootja: ZyXel
Tootekood: USG40-EU0101F
Saadavus: 6 tk.

328€

ZyXel Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN
Tootja: ZyXel
Tootekood: USG60-EU0101F
Saadavus: 5 tk.

509€

ZyXEL iCard 1-year CF USG 100/iCard 1-year Content Filtering for
ZyWALL USG 100

Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-150001B
Saadavus: 100 tk.

168€

ZyXEL iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50
Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-237001B
Saadavus: 100 tk.

59€

ZyXEL iCard 1-year KASPERSKY AV for ZYWALL USG 50
Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-233001B
Saadavus: 100 tk.

112€

ZyXEL iCard 2-year IDP USG 100/iCard 2-year IDP for ZyWALL USG
100

Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-159001B
Saadavus: 255 tk.

94€

ZyXEL iCard to 5 SSL USG 100/iCard VPN 2 to 5 tunnels for ZyWALL
USG 100

Tootja: ZyXEL
Tootekood: 91-995-161001B
Saadavus: 100 tk.

31€

ZyXEL LIC-APM 1 YR Application Mgmt License for UAG5100
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-APM-ZZ0001F
Saadavus: 255 tk.

203€

ZyXEL LIC-APM 2 YR Application Mgmt License for UAG5100
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-APM-ZZ0002F
Saadavus: 255 tk.

274€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Commtouch Content Filtering/Commtouch
Anti-Spam/Kaspersky Anti-Virus/IDP License for ZyWALL USG 50

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0003F
Saadavus: 255 tk.

304€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG1900

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0016F
Saadavus: 100 tk.

3,134€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG210

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0013F
Saadavus: 255 tk.

578€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG40

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0008F
Saadavus: 100 tk.

191€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG40W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0009F
Saadavus: 100 tk.

191€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG60

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0010F
Saadavus: 100 tk.

285€

ZyXEL LIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for USG60W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0011F
Saadavus: 100 tk.

285€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Anti-Spam License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0019F
Saadavus: 100 tk.

1,437€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Cyren Antispam License for USG210
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0017F
Saadavus: 255 tk.

229€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Cyren Antispam License for USG40
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0009F
Saadavus: 100 tk.

62€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Cyren Antispam License for USG40W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0011F
Saadavus: 100 tk.

62€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Cyren Antispam License for USG60
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0013F
Saadavus: 100 tk.

105€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 1 YR Cyren Antispam License for USG60W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0015F
Saadavus: 100 tk.

105€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Anti-Spam License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0020F
Saadavus: 100 tk.

2,270€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Cyren Antispam License for USG210
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0018F
Saadavus: 255 tk.

389€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Cyren Antispam License for USG40
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0010F
Saadavus: 100 tk.

108€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Cyren Antispam License for USG40W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0012F
Saadavus: 100 tk.

108€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Cyren Antispam License for USG60
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0014F
Saadavus: 100 tk.

176€

ZyXEL LIC-CAS,E-iCard 2 YR Cyren Antispam License for USG60W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CAS-ZZ0016F
Saadavus: 100 tk.

176€

ZyXEL LIC-CCF 1YR Content Filtering License
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0037F
Saadavus: 255 tk.

107€

ZyXEL LIC-CCF 2YR Content Filtering License
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0038F
Saadavus: 255 tk.

177€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 1 YR Content Filtering License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0019F
Saadavus: 100 tk.

1,138€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 1 YR Cyren Content Filtering License for
USG210

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0017F
Saadavus: 255 tk.

269€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 1 YR Cyren Content Filtering License for
USG40

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0009F
Saadavus: 100 tk.

92€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 1 YR Cyren Content Filtering License for
USG60

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0013F
Saadavus: 100 tk.

193€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 1 YR Cyren Content Filtering License for
USG60W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0015F
Saadavus: 100 tk.

193€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Content Filtering License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0020F
Saadavus: 100 tk.

1,937€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Cyren Content Filtering License for
USG210

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0018F
Saadavus: 255 tk.

457€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Cyren Content Filtering License for
USG40

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0010F
Saadavus: 100 tk.

158€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Cyren Content Filtering License for
USG40W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0012F
Saadavus: 100 tk.

158€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Cyren Content Filtering License for
USG60

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0014F
Saadavus: 100 tk.

293€

ZyXEL LIC-CCF,E-iCard 2 YR Cyren Content Filtering License for
USG60W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-CCF-ZZ0016F
Saadavus: 100 tk.

293€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 1 YR IDP License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0019F
Saadavus: 100 tk.

576€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 1 YR IDP License for USG210
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0017F
Saadavus: 255 tk.

153€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 1 YR IDP License for USG40
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0009F
Saadavus: 100 tk.

84€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 1 YR IDP License for USG40W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0011F
Saadavus: 100 tk.

84€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 1 YR IDP License for USG60W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0015F
Saadavus: 100 tk.

87€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG1900
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0020F
Saadavus: 100 tk.

900€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG210
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0018F
Saadavus: 255 tk.

259€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG40
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0010F
Saadavus: 100 tk.

140€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG40W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0012F
Saadavus: 100 tk.

140€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG60
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0014F
Saadavus: 100 tk.

147€

ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG60W
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-IDP-ZZ0016F
Saadavus: 100 tk.

147€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 1 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG1900

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0019F
Saadavus: 100 tk.

1,074€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 1 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG210

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0017F
Saadavus: 255 tk.

250€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 1 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG40W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0011F
Saadavus: 100 tk.

111€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG1900

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0020F
Saadavus: 100 tk.

1,912€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG210

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0018F
Saadavus: 255 tk.

424€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG40W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0012F
Saadavus: 100 tk.

188€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for USG60
Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0014F
Saadavus: 100 tk.

251€

ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for
USG60W

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-KAV-ZZ0016F
Saadavus: 100 tk.

251€

ZyXEL SecuExtender,E-iCard SSL VPN MAC OS X Client 10 Licenses
Tootja: ZyXEL
Tootekood: SECUEXTENDER-ZZ0103F
Saadavus: 255 tk.

105€

ZyXEL SecuExtender,E-iCard SSL VPN MAC OS X Client 5 Licenses
Tootja: ZyXEL
Tootekood: SECUEXTENDER-ZZ0102F
Saadavus: 255 tk.

53€

ZyXEL Upgrade PROMO LIC-BUN,E-iCard 1 YR CF/AS/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for ZyWALL110

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0017F
Saadavus: 100 tk.

178€

ZyXEL Upgrade PROMO LIC-BUN,E-iCard 1 YR CF/AS/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for ZyWALL1100

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0019F
Saadavus: 100 tk.

555€

ZyXEL Upgrade PROMO LIC-BUN,E-iCard 1 YR CF/AS/Kaspersky
Anti-Virus/IDP License for ZyWALL310

Tootja: ZyXEL
Tootekood: LIC-BUN-ZZ0018F
Saadavus: 100 tk.

272€

Liimi 1  |  10621 Tallinn  |  Telefon: 6605 401  |  E-post:   |  tööpäeviti 10:00 - 18:00

small logo2009 © Arvutilinn. Kõik andmed on kaitstud.

eXTReMe Tracker